Prohledat tento blog

pondělí 1. srpna 2011

Aptus Reconvalescent pro kočky po traumatu, operaci, během nemoci a hladověníAptus Rekonvalescent je chutná energetická pasta obohahující vitamíny, minerály, aminokyseliny, která dodá vaši nemocné kočce potřebnou energii a důležité látky. Pokud vaše kočka nechce přijímat potravu, vtlačite ji do tlamičky potřebné množství ochucené pasty.

Aptus Rekonvalescent catvet pastu pro kočky jsme aplikovali našemu ročnímu kocourovi a velmi mu pomohl.

Máme dva kocoury a několik hodin po aplikaci spot-on (pipeta) proti klíšťatům a blechám se u jednoho z nich objevily problémy. Oba kocouři šli po ošetření ven a tak s jistotou nevíme, zda něco špatného (otráveného) nesnědl nebo zda olízal látku z pipety druhému kocourovi. To jsou pouze dohady.

Každopádně to s ním nevypadalo dobře. Nejedl, byl apatický a slinil. Stříkačkou jsme mu dávali vodu s hroznovým cukrem a Aptus Rekonvalescent pro kočky. Společně s manželem jsme kočce vytlačili asi jednu čtvrtinu pasty do tlamičky a později znova. Stav kocoura se začal zlepšovat. Pasta je zcela jistě chutná. Poprvé se sice bránil, ale podruhé už pastu sám bez problémů polykal.

Aptus Rekonvalescent Catvet pasta doplní chybějící energii, aminokyseliny a vitaníny. Je velmi vhodná pro kočky po traumatu, po chirurgickém zákroku, anorektické kočky s potenciálním rizikem jaterní lipidózy, kočky s hrozbou srdečního selhání, atd.

Pro nákup nebo více informací o tomto produktu klikněte zde: Aptus Rekonvalescent Catvet pasta


Mohlo by vás zajímat:

Onemocnění srdce u psů a koček - příznaky, příčiny, rizika, řešení Zápach z tlamy u psa a kočky

Žádné komentáře:

Okomentovat