Prohledat tento blog

úterý 13. července 2010

Krmivo pro štěňata - Arden Grange


Pokud jste si právě pořídili štěně, jistě přemýšlíte, které krmivo pro štěňata vybrat.

Na trhu je dnes mnoho výrobců a značek propagující krmiva pro štěňata. Někteří výrobci rozlišují krmiva pro štěňata zároveň podle velikosti plemene jiní nikoli.

Většinou si majitelé vyberou tu stejnou značku krmiva, kterou bylo štěně krmeno od počátku. Výhodou je, že pejsek je na krmivo zvyklý a chovatel od kterého si štěňátko berete vám jistě poradí, kde ho nejlépe nakoupit.

Pokud chcete pro veše štěně něco opravdu kvalitního a chutného, pak vám doporučuji značku Arden Grange. O co méně vkládá výrobce do propagace o to více pak do kvality výroby a surovin.

Krmiva pro štěňata Arden Grange obsahují vše, co štěně ke svému zdravému vývoji potřebuje. Není třeba tedy doplňovat vitamíny ani minerály. U štěňat velkých nebo obřích plemen, které mohou mít v budoucnu problémy s klouby bych snad jen doporučila podávat preventivně kloubní výživu. Vybrat si můžete z nepřeberného množství značek např. ZDE: Pohybový aparát

Já osobně bych doporučila Hyalutidin DC Aktiv, obsahující kyselinu hyaluronovou v kombinaci s chondroitinem.

Klikněte na tento odkaz Krmivo pro štěňata a kojící feny a můžete si vybrat, online objednat nebo si nechat poradit v online veterinární poradně. Porovnejte si krmiva pro štěňata různých značek a cen.

Související články:

Máte alergického psa s citlivou kůží či zažíváním? Jaké krmivo zvolit?  
Návod jak na první pohled rozeznat kvalitní krmivo pro psy  
Kloubní výživa pro štěňata - Nutnost nebo komerční tah?

Žádné komentáře:

Okomentovat