Prohledat tento blog

neděle 12. prosince 2010

Vánoční balíček pro psa seniora - dárek pro psa


Máte už dárek pro vašeho pejska? Mokud ne, máte nejvyšší čas ho objednat - Vánoční balíček pro psa.

Vánoční balíček pro psa seniora obsahuje dobroty odpovídající požadavků starších pejsků. Jsou zdravé a hlavně velmi chutné. Váš pejsek si zcela jistě najde pod stromečem svůj balíček bez vaši pomoci.

- Značka Eukanuba patří k těm nejoblíbenějším. Chovatelé kteří chtějí pro svého psa to nejlepší vybírají granule a pamlsky této značky.

- Fish 4 Dogs jsou jedny z nejchutnějších pamlsků. Vybrala jsem sušenou 100% rybu a uvidíte, že jeden kousek vašemu pejskovi nebude stačit.

- Trovet LCT pomáhá a chutná nejen pejskům s nadváhou.

Co vánoční balíček pro psa obsahuje:

Eukanuba Regular Biscuits Mature 700g

Sušenky pro psy všech plemen starší 5 – 7 let v závislosti na váze

Podporují celkové zdraví a jsou to první sušenky speciálně šité na míru etapě života a životnímu stylu. Jejich Vital Health System zásobuje 6 nezbytných tělěsných funkcí psa (kosti a svaly, životní orgány, kůži a srst, zuby a dásně, mysl a smysly) a psi budou milovat jejich vynikající chuť.

Brit pochoutka Care Let's Bite cod fish and chicken 80g

Fish4Dogs Sea Jerky Twists 100g

Hypoalergenní pochoutka pro všechny psy – 100% ryba. Obsahuje omega 3 mastné kyseliny pro zdravou kůži a srst, ovlivňuje funkci srdce.

Trovet LCT 400g

Speciálně navržené léčebné pochoutky podporující terapeutický efekt různých diet. Jediným zdrojem bílkovin je jehněčí maso.

Vánoční balíček pro psa - senior

Žádné komentáře:

Okomentovat